امروز دوشنبه, 06 خرداد 1398 - Mon 05 27 2019

منو

برگزاری 22 دوره آموزشی برای شهرداران و اعضای شوراها در هرمزگان/چارت سازمانی شهرداری ها به روز رسانی شد

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان گفت: طی شش ماه اخیر 22 دوره آموزشی با حضور هزار و 122 نفر از شهرداران و اعضای شوراهای استان هرمزگان برگزار شده است.

 

 به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل استانداری هرمزگان، ارسلان بهاری میمندی در دومین نشست شهرداران استان هرمزگان با اشاره به اقدامات دفتر امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان، عنوان کرد: به روز رسانی چارت سازمانی شهرداری های هرمزگان در حال انجام است و همچنین پیگیری تجهیز و اتصال شهرداری های استان به شبکه دولت صورت گرفته تا همه شهرداری ها به این شبکه متصل شوند.

وی ادامه داد: طبق برنامه زمان بندی دو ماهه از تمامی شهرداری ها و شوراهای استان بازدید به عمل آمد و نتیجه آن به مقامات استان و کشور اعلام شده است.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی شهرداران و شوراها، افزود: طی شش ماه اخیر 22 دوره آموزشی با حضور هزار و 122 نفر از شهرداران و اعضای شوراهای استان هرمزگان برگزار شده است.

بهاری خاطرنشان کرد: همچنین طی شش ماه گذشته 18 دستگاه انواع ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین برای شهرداری های استان خریداری شده است.

وی با اشاره به مشارکت شهرداری ها در احداث بوستان های بانوان در هرمزگان، بیان داشت: شهرداری ها در این زمینه فعالیت و اقدامات خوبی داشتند تا این بوستان ها به مرحله بهره برداری برسد.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان با بیان اینکه 90 درصد شهرداری های استان بودجه سال 95 خود را در سامانه مربوطه ثبت کردند، اظهار داشت: آزمون استخدامی شهرداری های استان با حضور سه هزار و 800 نفر شرکت کننده برگزار شد و مراحل مصاحبه و استخدام پذیرفته شدگان سال آینده برگزار می شود.

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد