امروز چهارشنبه, 29 خرداد 1398 - Wed 06 19 2019

منو

توديع و معارفه شهردار ميناب

عباس رئیسی شهردار بعنوان شهردار شهر میناب انتخاب شد.

اری با حضور مديركل امور شهري، روستايي و شوراهاي استانداري هرمزگان نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم شهر میناب ، معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب ، اعضای شورای اسلامی شهر و روسای ادارات شهر میناب برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر میناب ، در این مراسم ، عباس رئیسی رسما با حکم استاندار به عنوان شهردار جدید میناب (بزرگترین شهر هرمزگان بعد از بندرعباس)معرفی شد.

عبدالعلی زائری رئیس شورای اسلامی شهر میناب ضمن تشکر از زحمات شهردار سابق شهر میناب با معرفی عباس رئیسی  سکان امور شهری را به یکی از جوانان پرتلاش و خوش فکر میناب دادند.

در این مراسم عباس رئیسی شهردار میناب خدمت بی منت برای رضای خدا را بدون هیچ چشم داشت ، را شیرین تر از همه چیز دانست و هدف خود را در شهرداری ارائه خدمت صادقانه و بهینه به مردم بیان کرد و گفت: تلاش در رسیدن به شهری ایده آل ، هزینه کردن درآمد کسب شده شهرداری برای خود مردم و انجام کارهای عمومی برای مردم و نه فرد خاصی در اولویت های کاری ما قرار دارد.

مهندس عباس رئیسی پیش از این  بعنوان معاون شهردار و مدیر خدمات شهری شهرداری میناب بوده و در سنوات گذشته  بعنوان سرپرست شهرداری مشغول خدمت بوده است.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد