امروز یکشنبه, 29 دی 1398 - Sun 01 19 2020

منو

مدیرکل امورشهری و شوراهاي استانداری هرمزگان: برنامه اجرایی نحوه ساماندهی و کنترل جمعیت سگ‌ های ولگرد در بندرعباس تدوين شود

برنامه اجرایی نحوه ساماندهی و کنترل جمعیت سگ‌ های ولگرد در بندرعباس تدوين شود

مدیرکل امورشهری و شوراهاي استانداری هرمزگان خواستار تدوين برنامه اجرایی نحوه ساماندهی و کنترل جمعیت سگ‌ های ولگرد در بندرعباس شد .

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، آرش رضایی در سومین جلسه كميته کنترل جمعیت حیوانات بلاصاحب در هرمزگان خواستار مشارکت تمامي دستگاه‌های عضو، جهت تسریع در رفع اين معضل شد.

وي ادامه داد: با توجه به وفور سگ‌های ولگرد در سطح شهر و محلات شهر بندرعباس، در کوتاه مدت شهرداری بندرعباس در خصوص شناسایی کانون تجمع این حیوانات و جمع ‏آوری و انتقال آنها به مکانی که در خارج از شهر در نظر گرفته شده است، اقدام كند.

مدیرکل امور شهری و شوراهاي استانداری هرمزگان افزود: همچنين شهرداری بندرعباس با همکاری اداره کل دامپزشکی استان و با بهره‏ گیری از ظرفیت انجمن ‏های غیر دولتی فعال در این زمینه، برنامه ‏های اجرایی، نحوه ساماندهی و کنترل جمعیت سگ‌ های ولگرد را تهیه كند.

رضايي تصريح كرد: نیروی انتظامی نيز میادین ورودی و خروجی استان را جهت جلوگیری از انتقال احتمالی این حیوانات از استان‌های همجوار به هرمزگان، کنترل كند .

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد